8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ HEDİYELERİMİZİ TAKDİM ETTİK !

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde değerli hocalarımıza hediyelerini takdim ettik. Verdiği emeklerden dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ederiz.

TEMEL EXCEL EĞİTİMİ 2.ETABI TAMAMLADIK

  İlk eğitimimize katılan üyelerimiz için yapılan eğitimimizin ikinci etabı 7 Mart Cumartesi günü Daikin Süreç İyileştirme ve Departman Müdürü Nuri ADAMCI tarafından gerçekleştirildi. 21 Gün 37 Derece Hatıra Ormanı’na Nuri ADAMCI adına ektiğimiz fidan belgesini kendisine takdim ettik. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz.

YENİ DÖNEM YÖNETİM KURULUMUZU SEÇTİK !

21 Gün 37 Derece İş Topluluğumuzun yeni yönetim kurulu için oylama yapıldı. Oylamanın sonucunda Berkay ALKAÇ ve ekibi 2020-2021 döneminin yeni yönetim kurulu olarak seçildi. Devir teslim töreni gerçekleştirilerek; yeni ve eski yönetimin birlikte olduğu aile fotoğrafı ile gün tamamlandı. •BAŞKAN: Berkay ALKAÇ •BAŞKAN YARDIMCISI: Ebru SEZGİN •BAŞKAN YARDIMCISI: Berre AYDOĞDU •GENEL SEKRETER: Ezgi KORKMAZ •GİRİŞİMCİLİK VE PROJE GELİŞTİRME TAKIM KAPTANI: Berat UZUNKAYA •OPERASYON TAKIM KAPTANI: İrem KADIOĞLU •KURUMSAL İLİŞKİLER TAKIM KAPTANI: Hazal KARAKUŞ •İNSAN…

FİNALLERDE ÖĞRENCİLERİN YANINDAYIZ !

03/01/2020 Tarihinde geleneksel final haftası öğrenci motivasyonu için gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde bu yıl kütüphane önünde boza dağıtımı yaptık.

TEMEL EXCEL EĞİTİMİ

07/12/2019 ve 21/12/2019 tarihlerinde Daikin Süreç iyileştirme / Departman Müdürü Nuri ADAMCI tarafından iki şerli gruplar halinde Temel excel eğitimi verildi. Eğitimde; -Excel’in öğrenciler için önemi, -Excel’ in doğru kullanımı ve excelde nelere dikkat edilmeli? -Excel’de yapılan hatalar, -Excel’in nerelerde kullanılacağı, Gibi sorunlara değinildi. Nuri ADAMCI’ya vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

GLOBAL TÜRK TEKNOLOJİSİ : SUNNY

GLOBAL TÜRK TEKNOLOJİSİ; SUNNY adlı etkinliğimizi 17.12.2019 tarihinde gerçekleştirdik. Etkinlikte Sunny Yönetim Kurulu Başkanı Adem ATMACA konuk oldu. Babası Hayrettin ATMACA tarafından geliştirilen Sunny firmasının, Türkiye’deki yolculuğundan, bugün geldikleri noktaya kadarki sürecini aktardı. Hayatı müşteri için sadeleştirmenin önemli olduğunu vurgulayarak konuşmasını bitirdi. Ardından bölümümüz dördüncü sınıf öğrencilerine başarı belgelerini takdim etti. Kapanış konuşmasını Uluslararası Ticaret Bölüm Başkanı Doç.Dr. Hakan TUNAHAN yaptı. Hakan Tunahan, konuşmasında bölümümüze dört buçuk senedir emek veren dördüncü sınıf öğrenci asistanı Canip…

DEVLERİN PAZARLAMASI : ARÇELİK

21 GÜN 37 DERECE İş Topluluğu olarak; 10.12.2019 Tarihinde “Devlerin Pazarlaması : ARÇELİK” etkinliğimizi  gerçekleştirdik. Arçelik CMO’su Mehmet TÜFEKÇİ misafirimiz oldu. Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi 1976 Antalya doğumludur. İlk, orta ve Lise eğitimini Mersin’de tamamlayıp, Ankara Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Çukurova Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisansı, Sabancı Üniversitesinde Turquality MBA programını tamamlamıştır. Arçelik A.Ş. ‘deki kariyerine 2003 yılında Adana Satış Yöneticiliğinde başlayıp, 2008 yılında İstanbul’da Pazarlama bölümünde İş hayatına devam ederek,…

YENİDEN DAIKIN

Yeniden Daikin etkinliğimiz 04.12.2019 tarihinde gerçekleşti. KARİYER hayatıyla pek çok genç girişimciye örnek oluşturacak Daikin Türkiye Ceo’su Hasan Önder’i ağırladık. “Sen plan yaparken hayatta kendi planını yapar.” Asker olacaktı mühendis oldu, ardından girişimci… “Cesaret taklit edilemeyen en büyük erdemdir.” “Altı ay ofiste oturduk, çay içtik.” Derken sözlerine devam eden ÖNDER sonrasını şöyle özetliyor: “Hace Mühendislik olarak daha işlere yetişemedik, kısa sürede büyük gelişme kaydettik. Artık proje bazlı işler yaptığımız dönemde, 1998 yılında ben kalktıp Singapur’a…

GELENEKSEL ENGELSİZ KAFE VE KANADA ÖZEL EĞİTİM OKULU ZİYARETİMİZ

Yine beklenildiğimiz yerdeyiz. Topluluk olarak Geleneksel Engelsiz Kafe ve Kanada Özel Eğitim Okulu ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sizleri seviyoruz.

EVYAPPORT TEKNİK GEZİMİZ

Topluluğumuz tarafından Evyapport Limanına teknik gezi düzenlendi. Geziye ağırlıklı olarak lisans 4. sınıf öğrencileri katıldı. İlk olarak satış pazarlama birimi tarafından yapılan sunumda firma ve liman hakkında bilgiler verilirken öğrencilere içecek ve kahvaltı ikramı gerçekleştirildi. Sunumun ardından liman gezisi yapıldı ve öğrenciler gümrükleme alanları, yükleme alanları,konteyner türleri hakkında bilgi aldılar. Evyapport Liman Ekibine ilgileri için teşekkür ederiz.