• Kişisel Bilgiler

    Sizden istenilen tüm bu bilgiler, tarafımızca saklanmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Üniversite Bilgileri

S.S.S.

21 GÜN 37 DERECE İŞ TOPLULUĞU NEDİR?

21 Gün 37 Derece İş Topluluğu; iş modeli ve iş planı geliştirmede, workshop etkinlikleri,yuvarlak masa toplantıları ile spesifikleştirilmiş etkinlikler düzenlemeyi hedefleyen bir öğrenci topluluğudur.

İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

21 Gün 37 Derece İş Topluluğu isminin “21 Gün 37 Derece” adını bir yumurtanın civcive dönüşebilmesi için gerekli gün ve uygun sıcaklık düzeyinden almaktadır. Çünkü topluluğumuz içerisinde bizler de iş fikrinin oluşması ve olgunlaşması için gerekli altyapı ve destek süreçlerini sunmayı amaçlamaktayız.

TOPLULUK MERKEZİ NERESİ ?

Sakarya Üniversitesi – İşletme Fakültesi – Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencilerinin kurucuları olduğu topluluğumuzun merkezi yine aynı şekilde SAÜ – İşletme Fakültesi’ndedir.

TOPLULUĞUN TEMEL OLARAK İLGİLENDİĞİ ALAN NEDİR?

Tek kelime ile girişimcilik;bireylerin keşfedilmeyi bekleyen girişimci ruhları ve onlardan gelecek fikir yumurtaları sayesinde girişimcilik ekosistemi içerisinde “İçindeki Girişimciyi Keşfet!”-melerini istiyoruz.

ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ Mİ ?

Evet,etkinliklere katılım ücretsizdir.

ETKİNLİKLERDE SERTİFİKA DAĞITIYOR MUSUNUZ?

Girişimcilik adına düzenlenen etkinliklerimiz çoğunda katıldığınıza dair sertifikaları salona giriş yaptığınızı belirtmeniz koşuluyla e-posta adreslerinize gönderiyoruz.

SERTİFİKALARIN GEÇERLİLİĞİ VAR MI ?

21 Gün 37 Derece İş Topluluğu ismini ve kullanım haklarını marka tescili altına almış bir öğrenci topluluğudur. 2017 itibariyle katılmış olduğunuz etkinliklerde hak edindiğiniz sertifikaların hepsi geçerliliğini korumakta özgeçmişinize ekleyebilmektesiniz.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ?

Topluluk üye kaydı için hızlı bir şekilde bu bağlantı adresine tıklayabilir ve ya [email protected] ‘a e-posta atarak ilgili formu size gönderebiliriz.

Bu konuda gayet şeffafız. Sorularınız cevapsız kalmasın..
Aradığınız cevabı bulamadınız mı ?
sizi [email protected] da bekliyor olacağız.

Faydalı Linkler

Adres

Adres: Esentepe Mahallesi, İşletme Fakültesi Dekanlığı, 54187 Serdivan/Sakarya

E-Posta: [email protected]