21 Gün 37 Derece İş Topluluğu; iş modeli ve iş planı geliştirmede, workshop etkinlikleri,yuvarlak masa toplantıları ile spesifikleştirilmiş etkinlikler düzenlemeyi hedefleyen bir öğrenci topluluğudur.

21 Gün 37 Derece İş Topluluğu isminin “21 Gün 37 Derece” adını bir yumurtanın civcive dönüşebilmesi için gerekli gün ve uygun sıcaklık düzeyinden almaktadır. Çünkü topluluğumuz içerisinde bizler de iş fikrinin oluşması ve olgunlaşması için gerekli altyapı ve destek süreçlerini sunmayı amaçlamaktayız.

Sakarya Üniversitesi – İşletme Fakültesi – Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencilerinin kurucuları olduğu topluluğumuzun merkezi yine aynı şekilde SAÜ – İşletme Fakültesi’ndedir.

Tek kelime ile girişimcilik;bireylerin keşfedilmeyi bekleyen girişimci ruhları ve onlardan gelecek fikir yumurtaları sayesinde girişimcilik ekosistemi içerisinde “İçindeki Girişimciyi Keşfet!”-melerini istiyoruz.

Evet,etkinliklere katılım ücretsizdir.

Girişimcilik adına düzenlenen etkinliklerimiz çoğunda katıldığınıza dair sertifikaları salona giriş yaptığınızı belirtmeniz koşuluyla e-posta adreslerinize gönderiyoruz.

21 Gün 37 Derece İş Topluluğu ismini ve kullanım haklarını marka tescili altına almış bir öğrenci topluluğudur. 2017 itibariyle katılmış olduğunuz etkinliklerde hak edindiğiniz sertifikaların hepsi geçerliliğini korumakta özgeçmişinize ekleyebilmektesiniz. 

Topluluk üye kaydı için hızlı bir şekilde bu bağlantı adresine tıklayabilir ve ya [email protected] ‘a e-posta atarak ilgili formu size gönderebiliriz.

Bu konuda gayet şeffafız. Sorularınız cevapsız kalmasın..

Aradığınız cevabı bulamadınız mı ?
sizi [email protected] da bekliyor olacağız.

Faydalı Linkler

Adres

Adres: Esentepe Mahallesi, İşletme Fakültesi Dekanlığı, 54187 Serdivan/Sakarya

E-Posta: [email protected]