Öğrenciyken Yurt Dışı Deneyimi: Work And Travel 11 Kasım 2015 – Gönderim: Etkinlikler

Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü ve 21 Gün 37 Derece İş Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu ‘Öğrenciyken Yurt Dışı Deneyimi: Work And Travel’ adlı etkinlik yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Etkinlik Sponsorumuz, Yero Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’nin Program Yöneticisi Gözde Nur TURHAN ’nın konuşmasıyla başlayan etkinlikte, üniversite öğrencilerine yönelik olan Work And Travel programı hakkında bilgi verildi.Bu alandaki güncel ve doğru bilgi doğrudan işin profesyonelleri tarafından katılımcılara aktarıldı. Etkinlik kapsamında konuşan Yero Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Şirketi Yöneticisi Bahri YILMAZ ise Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sponsorları ile birlikte yürütmüş oldukları programı dinleyicilere aktardı. Etkinliğin ikinci oturumunda izleyicilerin akıllarına takılan; organizasyon süreci, program yönetimi, ülke seçimi, iş seçimi, kayıt işlemleri ve dil eğitim programı ile ilgili sorular cevaplandırıldı.

Etkinlik, Ana Sponsorumuz British Town Dil Okulları ile Etkinlik Sponsorumuz Yero Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Şirketi tarafından gerçekleştirilen çekilişin ardından sona erdi

 

« Sakarya’nın İki Başarı Hikayesi
Dış Ticarette Teslim ve Ödeme Şekilleri »